BIO Tonikum Refresh 155 ml

WHAMISA BIO Tonikum Refresh nie je klasické Tonikum ako ho poznáte. Whamisa Tonikum je v podstate sérum, ktoré Vás dokonale hydratuje a pleť dostane impulz na regeneráciu a tvorbu nových buniek. Navyše aktivuje a vyvažuje pH pleti. Vďaka nemu sa vám lepšie vstrebáva a účinkuje ďalšia starostlivosť. Jednoducho povedané, krémy potom lepšie fungujú. Navyše Tonikum rieši problematickú a zapálenú pleť, vrátane prejavov akné. Pozor, prešiel zásadnou premenou!

Naša skúsenosť: Veľmi dobre funguje tiež na aknóznu pleť, ktorá sa pri pravidelnom používaní viditeľne zlepší. Zároveň aktívne hydratuje a bojuje proti vráskam. Odporúčame aj na príležitostnú aplikáciu v období zhoršeného stavu pleti v dôsledku hormonálnych zmien či stresu.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 155 ml
Cena vrátane DPH: 63 EUR 50 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 60 pure bodov
Cena za Pure Body: 900 bodov doplatok 42 EUR
 • Pôvodné Tonikum Refresh prešlo podrobnou revíziou a celé sa zmenilo. Má nové eco-friendly balenie, a navyše dômyselne vylepšené zloženie a väčší objem!
 • Pridaním najžiadanejších nových účinných látok je ešte účinnejšie. Pleť zanecháva elastickú, sviežu, rozžiarenú a zjednotenú. 
 • Obrovský apel  je kladený práve na dokonalú hydratáciu a rejuvenáciu.
 • Hlavnými zložkami hydratácie sú aloe, kyselina hyalurónová a výťažky z cukrovej trstiny.
 • Výťažky z citrusov yuzu sú jedným z posledných kozmetických „must have“. Aktívne posilňujú kožnú bariéru a zároveň omladzujú a vykazujú anti-aging vlastnosti. 
 • Pupočník ázijský je kozmetickou stálicou. Aktívne upokojí začervenanie pleti, či iné nedokonalosti.
 • Výťažky z vŕby pomáhajú s prejavmi akné. 
 • Glukonolakton je ďalšou zásadnou novinkou. Pochádza z rodiny AHA kyselín. Oproti bežne používanej kyseline glykolovej je oveľa šetrnejší. Navyše odstraňuje mŕtve bunky a čistí pleť. Aktivuje tvorbu elastínu a kolagénu, hydratuje a pôsobí proti vzniku vrások.
 • Je ideálny pre všetky typy pleti, najmä zmiešanú a mastnú pleť. Pri suchej a normálnej pleti používajte príležitostne podľa potreby. Vhodné pre vegánov.

  Tonikum Refresh je k dispozícii i v cestovnom balení.

*Aloe Barbadensis Leaf Extract, *Citrus Junos Fruit Extract, *Centella Asiatica Extract, *Glycerin, Hyaluronic Acid, Betaine, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Gluconolactone, *Lactobacillus/Citrus Junos Fruit Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, Capsicum Annuum Fruit Extract, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, **Sorbitan Oleate, Xanthan Gum, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Junos Peel Oil

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

 • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
 • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
 • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

 • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
 • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
 • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest