Sérum z hruškových kvetov

WHAMISA FRESH Sérum z hruškových kvetov efektívne zosvetľuje tmavé kruhy pod očami, pehy či hyperpigmentácie. Zároveň pleť vyhladzuje a bojuje proti vráskam. Máte často čierne kruhy pod očami? Chcete zjednotiť tón pleti? Potrebujete rozjasniť a rozžiariť pleť? Je Vaša pleť citlivá? Vyzerá unaveno? Vyskúšajte novú sériu produktov z hruškových kvetov a plodov. V ázijskej kultúre je hruška už dvetisíc rokov synonymom zdravia a krásy. Je významnou súčasťou tradičnej prírodnej medicíny. Naviac sérum obsahuje kyselinu tranexamovú, ktorá významne zmierňuje prejavy hyperpigmentácií. Klinicky testované.

Naša skúsenosť: Fantastická gélová konzistencia sa ľahko rozotiera a okamžite vstrebáva. Sérum má sexy orientálnu vôňu. Je až návyková. POZOR! Chladivý efekt. Pre vyšší efekt rozjasnenia používajte v kombinácii s WHAMISA FRESH Pleťovou esenciou z hruškových kvetov.

Tovar expiruje: 26. 09. 2024
Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 30 ml
Cena vrátane DPH: 39 EUR 18 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 20 pure bodov
Cena za Pure Body: 580 bodov doplatok 28 EUR
 • Extrakt z kvetov a plodov hrušky sa stará o hyperpigmentácie. Zároveň zlepšuje elasticitu pleti.
 • Sparassis Crispa (kučierka veľká) obsahuje betaglukány, ktoré sú silne regeneračné, stimulujú tvorbu kolagénu.
 • Inonotus obliquus (rišavec šikmý alebo huba čaga) je silný antioxidant, ktorý pleť rozžiari a zmierňuje hyperpigmentácie.
 • Kyselina tranexamová používaná lokálne potvrdila svoj rozjasňujúci efekt.
 • Madecassosid a asiaticosid sú účinné látky izolované z pupočníka ázijského.  Majú anti-agingové vlastnosti.
 • Adenozín je jedným zo štyroch základných stavebných kameňov ľudskej DNA. V kozmeceutike je to úplne nový objav, u nás prakticky neznámy. A čo adenozín dokáže? Produkuje kolagén, zmizíkuje vrásky a navyše je vhodný aj pre citlivú či problematickú pleť.

 

**Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Tranexamic Acid, **Sparassis Crispa Extract, **Inonotus Obliquus (Mushroom) Extract, **Pyrus Communis (Pear) Flower Extract, **Cetearyl Olivate, **Sorbitan Olivate, ☆Oleic acid, ☆Terminalia Arjuna Bark Extract, ☆Lecithin, **Sodium Hyaluronate, Linolenic Acid, Carbomer, ☆(-)-alpha-bisabolol, **Glyceryl Caprylate, **Caprylyl Glycol, **Madecassoside, Water, ☆Adenosine, p-Anisic Acid, **Asiaticoside, **Madecassic acid, **Asiatic Acid, **Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, **Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, **Pogostemon Cablin Oil, **Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Linalool, Limonene

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén
☆ certifikácia Ecocert 

Zdroje:

 • Adenosine: Abella, M.L. (2006), Evaluation of anti-wrinkle efficacy of adenosine-containing products using the FOITS technique. International Journal of Cosmetic Science, 28: 447-451. https://doi.org/10.1111/j.1467-2494.2006.00349.x
 • Centella asiatica: Bylka, W., Znajdek-Awiżeń, P., Studzińska-Sroka, E., and Brzezińska, M. (2013). Review paper Centella asiatica in cosmetology. Advances in Dermatology and Allergology/Postępy Dermatologii i Alergologii, 30(1), pp.46-49. https://doi.org/10.5114/pdia.2013.33378
 • Tranexamic acid: NA, J. I., et al. Effect of tranexamic acid on melasma: a clinical trial with histological evaluation. Journal of the European Academy of Dermatology and Venereology, 2013, 27.8: 1035-1039.
 • Tranexamic acid: YUAN, Chao, et al. Tranexamic acid accelerates skin barrier recovery and upregulates occludin in damaged skin. International journal of dermatology, 2014, 53.8: 959-965.

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

 • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
 • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
 • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest