Kaffé drink so ženšenom

Vítame do KOMBE rodiny Kaffé drink, ktorý ocenia všetci milovníci kávy aj ženšenu KOMBE. Kaffé drink je unikátnou fúziou ekvádorskej lyofilizovanej kávy a kórejského červeného ženšenu KOMBE. S nápadom spojiť tieto dve zdanlivo vzdialené rastliny sme prišli sami. Často si totiž v práci do obedového espressa sypeme vrecko KOMBE. Chutí nám to a zároveň nás to viac „nakopne“. Preto sme sa rozhodli hľadať výrobcu lyofilizovanej kávy a ochutnať tisíce šálok, až sme našli ideálnu synergiu oboch zložiek. Úplne zámerne sme vybrali ekvádorskú kávu, ktorá obsahuje arabiku aj robustu. Vďaka tomu je jej výsledná chuť vyvážená, príjemne vínovo-citrusová. Možno v nej odhalíte aj niečo z divokosti a pestrosti tamojšej prírody. Ekvádor je totiž krajinou s najväčšou biodiverzitou na kilometer štvorcový na svete. Po zaliatí horúcou vodou získate nápoj výraznej chuti.

 

PREČO si kúpiť KAFFÉ DRINK?

• Ste milovník kávy

• Chcete zredukovať množstvo dennej dávky kávy

• Nestačia Vám účinky kávy ako takej a chcete dodať rýchlu jednorazovú energiu (ženšen zvyšuje účinky kofeínu)

 

Balenie obsahuje celkom 150 g, z toho 100 g kávy a 50 g KOMBE. Pri obsahu čajovej lyžičky (3 g) obsahuje balenie 50 porcií. V jednej dávke je tretina vrecka KOMBE. Vďaka lyofilizácii je Kaffé drink ľahký na prípravu. Intenzitu nápoja si volíte sami podľa množstva lyžičiek, ktoré rozmiešate v horúcej vode.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 150 g
Cena vrátane DPH: 18 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 30 pure bodov

67% rozpustná káva (Arabica 70%, Robusta 30%), granulát s rastlynnými extraktmi KOMBE 33% (glukóza, extrakt z koreňa kórejského ženšenu pravého 10%, extrakt z jujuby.
Zem pôvodu kávy: Ekvádor

Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota 877 kJ/211 kcal
Tuk 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0g
Sacharidy/Carbohydráty 32 g
z toho cukry 29 g
Vláknina 0 g
Bielkoviny <0,5 g
Soľ <0,01 g

Počas jedného roka sme testovali množstvo rôznych extraktov ženšenu od popredných kórejských dodávateľov. Keď sme našli ten najlepší, ten náš, KOMBE.

KOMBE pochádza z kórejskej oblasti Punggi. Práve v tejto oblasti rastie jeden z najúčinnejších ženšenov na svete.

KOMBE je našou ochrannou známkou pre európsky trh.

KOMBE znamená v kórejčine "na zdraví!"

KOMBE je unikátnou kombináciou 6-ročného červeného kórejského ženšenu a jujuby. Táto kombinácia je účinná a bezpečná na dlhodobé podanie bez prestávok a navyše dobre chutí!