Konkrétne riešenie na konkrétne problémy

Konkrétne riešenie na konkrétne problémy

01.06.2022 | Sdílet na FB

Vrstvenie kozmetických prípravkov je jediná účinná a overená metóda v starostlivosti o pleť. Nie je pravda, že vám stačí len jeden produkt. Z podstavy veci, totiž nie je možné vytvoriť len
jeden, ktorý by vedel všetko. Naviac, ak používame produkty v správnom poradí, dochádza k primeranej aktivácii pleti a žiadanému účinku, ktorý od kozmetiky očakávame.
A tým je mladistvá, krásna a zdravo vyzerajúca pleť bez vrások. Bohužiaľ, čím sme starší, tým viac krokov by sme do svojej rutiny mali zaradiť. S vekom sa znižuje množstvo kolagénu, povoľujú kontúry tváre. Tvoria sa vrásky, pokožka sa stenčuje a vznikajú starecké škvrny. Niekomu sa dokonca rozširujú póry. Všetci sme dehydratovaní. To znamená, že okrem dvojfázového čistenia, aktivácie pleti tonikom, nanesenia séra na vrásky a krému, je dobré pridať ďalšie kroky pre konkrétne problémy.

WHAMISA okrem svojho klasického BIO radu vyvinula rad FRESH, ktorý je postavený na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Ide o 100 % prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinku. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.


ČIERNE KRUHY POD OČAMI, PEHY, HYPERPIGMENTÁCIA, ROZŽIARENIE PLETI
Máte často čierne kruhy pod očami? Chcete zjednotiť tón pleti? Potrebujete rozjasniť a rozžiariť pleť? Je vaša pleť citlivá so sklonom k začervenaniu, mdlá a unavená? Vyskúšajte hruškový rad. V ázijskej kultúre je hruška už dvetisíc rokov synonymom zdravia a krásy. Je významnou súčasťou tradičnej prírodnej medicíny. Naviac obsahuje arbutín, quercetín, flavonoidy. A práve tieto zložky pomáhajú pri hyperpigmentácii.


ZVÄDNUTÉ KONTÚRY, ROZŠÍRENÉ PÓRY, ZÁPALY
Chcete zlepšiť zvädnutosť a elasticitu pleti? Máte rozšírené póry? Trpíte na zápaly pleti, akné, začervenanie? Potom zaraďte do svojej starostlivosti produkty s morskými riasami. Tie obsahujú prirodzene sa vyskytujúce betaglukány, kyselinu algínovú a fucoidán. Tento zázračný mix vie viditeľne spevniť tvár.

OKAMŽITÉ VYPNUTIE PLETI VĎAKA HYDRATÁCII
Máte vysušenú pleť so sklonom k šupinateniu? (Pozor, aj mastná pleť môže byť dehydrovaná.) Potom rozhodne potrebujete prírodné liftingové sérum, ktoré vie vďaka super rýchlej hydratácii pleť vypnúť až na 72 hodín. Tekutý peeling je zas fantastickým pomocníkom na retexturáciu pleti a liftingový shot v podobe masky je prvou jasnou voľbou na postláčanú tvár po zobudení.

Fotografia

WHAMISA FRESH Hruška.jpg
WHAMISA FRESH Mořské řasy.jpg
WHAMISA FRESH Opuncie.jpg