Kombe Royal 30 ks

KOMBE ROYAL odporúčame  v podobných situáciách, ktoré sú aktuálne v súčasnom svete: chrípky, virózy, nachladnutie, stres, podpora imunitného systému.

Dodáva energiu pre telo i myseľ. 
Znižuje psychickú únavu a zlepšuje schopnosť riešiť problémy.
Podporuje imunitu a obranyschopnosť tela.
Zlepšuje pamäť, koncentráciu i rýchlosť myslenia.
Zvyšuje libido a erekciu u mužov.

Oproti klasickému KOMBE je KOMBE ROYAL veľmi silná "bojová" verzia. A my vieme, že všetci, ktorým na sebe záleží, ho budú milovať. KOMBE ROYAL obsahuje najúčinnejší ženšen na svete z oblasti Punggi, kde rastie tisíce rokov. Na tento druh existuje najviac klinických štúdií a je to najlepší adaptogén na svete. Extrakt je vyrobený v úplnej symbióze prírody, storočiami overenej tradície a najmodernejšej technológie.

Je to produkt, ktorý využijete hlavne v čase, keď už doslova „padáte“ únavou. Máte virózu, chrípku, ste vyčerpaní. KOMBE ROYAL má raketový nástup a stačí len jedna dávka denne. Testovali sme celú jeseň a zázračne „postavil všetkých do dvoch dní na nohy“. Preto, keď sa začnete cítiť diskomfortne, okamžite si nasaďte KOMBE ROYAL.

Náš tip: "KOMBE funguje preventívne a chráni vás komplexne a dlhodobo. V prípade, keď ale preceníte svoje sily a „odhalíte sa“ infekcii, nemusí vás KOMBE rýchlo „podržať“. V ten okamžik nasaďte KOMBE ROYAL. Jedná sa o 100% extrakt, ktorý funguje raketovo. Odporúča sa tiež pri  krízových situáciách. Funguje také ako jednorazové dodanie energie. Neodporúča sa konzumovať dlhodobo," PharmDr. Lucia Havlíková.

Na sklade: Nie
Veľkosť balenia: 10 ml x 30 ks (300 ml)
Cena vrátane DPH: 132 EUR
Za nákup získate: 320 pure bodov
Cena za Pure Body: 2050 bodov doplatok 92 EUR

1 vrecúško obsahuje: 10 ml extraktu 6-ročného červeného ženšenu, 3000 mg účinných látok. Obsah saponínov Rg1, Rb1 a Rg3: 7 mg/g. Celkový obsah saponínov: 70 mg/g. 

Pomocné látky: čistená voda.

Celý rok sme testovali radu rôznych extraktov ženšenu od najlepších kórejských dodávateľov. Až sme nakoniec našli ten najlepší, ten náš, KOMBE.  

KOMBE pochádza z kórejskej oblasti Punggi. Práve v tejto oblasti rastie jeden z najúčinnejších ženšenov na svete. 

KOMBE je našou ochrannou známkou pre európsky trh. 

KOMBE znamená v kórejčine "na zdravie!"

KOMBE je unikátnou kombináciou 6-ročného červeného kórejského ženšenu a jujuby. Vďaka tejto kombinácii dochádza k násobeniu účinkov. Zároveň je účinná a bezpečná pre dlhodobé používanie bez prestávok. 

KOMBE ROYAL  je 100% extrakt 6-ročného červeného kórejského ženšenu. Túto koncentrovanú  alternatívu užívajte krátkodobo. Odporúča sa v krízových situáciách. Funguje tiež k jednorazovému dodaniu energie.  

Kombe Royal 10 ks Kombe Royal 10 ks
Kombe Royal 10 ks
52 EUR
Momentálne nedostupné
Kombe 100 ks Kombe 100 ks
Kombe 100 ks
44 EUR
Momentálne nedostupné
Kombe 50 ks Kombe 50 ks
Kombe 50 ks
24 EUR
Momentálne nedostupné