KOMBE Ženšenáda 1 ks

ŽENŠENÁDA KOMBE je limonáda pre dospelých. Dávka extraktu KOMBE Royal, obsiahnutá v ŽENŠENÁDE KOMBE, zodpovedá dvom vreckám KOMBE.
Jej základom sú zrelé sicílske citróny, KOMBE a rozmarín. ŽENŠENÁDA je zhora kvasená s pomocou šampanskej kvasinky.

100 % prírodný produkt, ktorý je veľmi osviežujúci a s príjemnou bublinkou. Hodí sa na každú slávnostnú príležitosť, neurazí ani ako drink na prípitok.

ŽENŠENÁDA KOMBE dodáva energiu pre telo aj myseľ. Perfektne funguje na detox, opicu a libido. Na zdravie, pretože KOMBE zdravé je!

Pozor, do jednej zásielky si môžete vložiť maximálne 5 ks ŽENŠENÁDY KOMBE. Od 6 ks účtujeme DOPRAVU EXTRA. Ohľadom konečnej čiastky za dopravu Vás budeme kontaktovať.

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 330 ml
Cena vrátane DPH: 3 EUR
Počet: 1 + -

Ženšenáda je jediný vrchne kvasený nealkoholický nápoj na trhu. Oproti iným nealkoholickým nápojom tohto typu obsahuje o viac ako o polovicu menej cukru, obsah alkoholu je typicky 0,25% (menej ako nealko pivo). Obsahuje 10% ovocnej zložky a je 100% prírodná. Je bohatá na prírodný vitamín C a B a charakteristická prirodzenou bublinkou, ktorá má pôvod vo fermentácii.

Vyvinuté a vyrobené v ČR.

Výrobca: Kersko limonádovna s.r.o., Kersko 736, 289 12 Hradišťko v partnerstve s PURE DISTRICT s.r.o., Budečská 956/11, 120 00 Praha 2

 

Citrónová šťava z koncentrátu 8 g, repný cukor 4,3 g, Kombe Royal 660 mg (extrakt zo šesťročného koreňa červeného kórejského ženšenu, obsah saponínov Rg1 + Rb1 + RG3 = 4,62 mg, celkový obsah saponínov: 80,85 mg), extrakt z rozmarínu 0,6 g, vláknina 0,5 g, nenasýtené mastné kyseliny a soľ <0,1 každý.

Energetická hodnota 72 kJ (17,2 kcal) / 100 ml.

Funkčná potravina. Jedna fľaša Ženšenády KOMBE obsahuje 2 sáčky KOMBE.
Obsahuje alkohol do 0,5 %.

Celý rok sme testovali radu rôznych extraktov ženšenu od najlepších kórejských dodávateľov. Až sme nakoniec našli ten najlepší, ten náš, KOMBE.  

KOMBE pochádza z kórejskej oblasti Punggi. Práve v tejto oblasti rastie jeden z najúčinnejších ženšenov na svete. 

KOMBE je našou ochrannou známkou pre európsky trh. 

KOMBE znamená v kórejčine "na zdravie!"

KOMBE je unikátnou kombináciou 6-ročného červeného kórejského ženšenu a jujuby. Vďaka tejto kombinácii dochádza k násobeniu účinkov. Zároveň je účinná a bezpečná pre dlhodobé používanie bez prestávok. 

KOMBE ROYAL  je 100% extrakt 6-ročného červeného kórejského ženšenu. Túto koncentrovanú  alternatívu užívajte krátkodobo. Odporúča sa v krízových situáciách. Funguje tiež k jednorazovému dodaniu energie.

Kombe 100 ks Kombe 100 ks
Kombe 100 ks
44 EUR
Momentálne nedostupné
KOMBE 20 ks v darčekovom balení KOMBE 20 ks v darčekovom balení
KOMBE 20 ks v darčekovom balení
24 EUR
Momentálne nedostupné
Kombe 50 ks Kombe 50 ks
Kombe 50 ks
24 EUR
Momentálne nedostupné
Kombe Royal 30 ks Kombe Royal 30 ks
Kombe Royal 30 ks
132 EUR
Momentálne nedostupné