PD ORIGIN Horká čokoláda

Rýchlo dodáva energiu pre telo aj myseľ. Obsahuje 2 vrecká KOMBE!

Prvá čokoláda v Českej republike vyrobená s ženšenom a jujubou je tu! Pure DISTRICT ORIGIN horká čokoláda sa vyrába v tradičnej čokoládovni Callebaut, ktorá je najväčším svetovým spracovateľom kakaových bôbov. V tejto čokoládovni sa navyše melú všetky zložky veľmi najemno – oveľa jemnejšie než u ostatných  výrobcov čokolády. Ingrediencie sa potom miešajú so stále rovnakou presnosťou a trpezlivosťou, až dôjde k perfektnému prepojeniu hmoty, vône a chuti. 

Naša skúsenosť: Konečne zdravé maškrty. Záleží len na Vás, akú chuť si vyberiete - my zbožňujeme všetky. Každá čokoláda je ručne posypaná 2 vreckami KOMBE. Hrudky v čokoláde nie sú cukor, ale jedná sa o granulát KOMBE a sú žiadúce.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 100 g
Cena vrátane DPH: 9 EUR 5 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 5 pure bodov

Obsah kakaovej sušiny najmenej 55% v horkej čokoláde.

Horká čokoláda 94% (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor, sójové lecitíny, prírodná vanilková aróma, sušené plnotučné mlieko), granulát s rastlinnými extraktmi Kombe 6% (glukóza, výťažok z koreňa kórejského ženšenu pravého, výťažok z kakaa 2%). Môže obsahovať stopy arašidov a orechov.

Výživové údaje na 100 g

Energetická hodnota 2176 kJ / 522 kcal
Tuky 33 g (z toho nasýtené 20 g), Sacharidy 51 g (z toho cukry 47 g), Bielkoviny 5,2 g, Soľ 0,01 g
Obsah extraktu koreňa kórejského ženšenu pravého 6 g na 100 g.

PURE DISTRICT ORIGIN je naša vlastná značka. Väčšinou sú to výrobky, po ktorých sme túžili a ktoré nám dávajú zmysel. Sami ich pravidelne používame a robia nám radosť. Veríme, že budú robiť radosť aj Vám.

PURE DISTRICT ORIGIN Difuzér PURE DISTRICT ORIGIN Difuzér
PURE DISTRICT ORIGIN Difuzér
67 EUR
Momentálne nedostupné