PD ORIGIN Mliečna čokoláda s karamelom a so soľou

Pomáha udržať emocionálny komfort. Obsahuje 2 vrecká KOMBE!

Prvá čokoláda v Českej republike vyrobená s ženšenom a jujubou je tu! Pure DISTRICT ORIGIN horká čokoláda sa vyrába v tradičnej čokoládovni Callebaut, ktorá je najväčším svetovým spracovateľom kakaových bôbov. V tejto čokoládovni sa navyše melú všetky zložky veľmi najemno – oveľa jemnejšie než u ostatných  výrobcov čokolády. Ingrediencie sa potom miešajú so stále rovnakou presnosťou a trpezlivosťou, až dôjde k perfektnému prepojeniu hmoty, vône a chuti.  

Naša skúsenosť: Konečne zdravé maškrty. Záleží len na Vás, akú chuť si vyberiete - my zbožňujeme všetky. Každá čokoláda je ručne posypaná 2 vreckami KOMBE. Hrudky v čokoláde nie sú cukor, ale jedná sa o granulát KOMBE a sú žiadúce.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 100 g
Cena vrátane DPH: 8 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov

Obsah kakaovej sušiny najmenej 35% v mliečnej čokoláde.

Mliečna čokoláda s karamelom a so soľou 94% (cukor, kakaové maslo, emulgátor, sušené plnotučné mlieko, sušené odstredené mlieko,), kakaová hmota, karamelový prášok 7% (sušené odstredené mlieko, sušená srvátka, cukor, maslo) laktóza, sušená srvátka, emulgátor, Sójové lecitíny, mliečny tuk, jedlá soľ 0,9%, karamelová aróma, prírodná vanilková aróma), granulát s rastlinnými extraktmi Kombe 6% (glukóza, výťažok z koreňa korejského ženšenu pravého 10%, výťažok z jujuby 2%).
Môže obsahovať stopy arašidov a orechov.

Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota 2294 kJ / 549 kcal
Tuky 33 g (z toho nasýtené 20 g), Sacharidy 57 g (z toho cukry 56 g), Bielkoviny 6,1 g, Soľ 0,44 g
Obsah extraktu z korejského ženšenu pravého 6 g na 100 g.

PURE DISTRICT ORIGIN je naša vlastná značka. Väčšinou sú to výrobky, po ktorých sme túžili a ktoré nám dávajú zmysel. Sami ich pravidelne používame a robia nám radosť. Veríme, že budú robiť radosť aj Vám.