WHAMISA Detský BIO sprchový gél

Detský sprchový gél WHAMISA v bio kvalite je vhodný i pre tú najjemnejšiu a precitlivenú  detskú pokožku. Nielenže šetrne umýva a čistí, ale hlavne posilňuje a chráni pokožku pred podráždením a dehydratáciou. Neobsahuje mydlo, ani iné alkalické zložky, ktoré vysušujú a narúšajú kožnú bariéru. Dokonca neobsahuje ani kokamidopropylbetaín, ktorý sa často využíva v prírodnej certifikovanej kozmetike, ale je významným kontaktným alergénom.

Naša skúsenosť: Sprchový gél je vhodný pre celú rodinu. Koža je po umytí úplne hebká a vyživená. Dokonca tak, že sa po umytí týmto detským gélom ani nenatierame. A to sa niekedy, keď je zhon, hodí. :)

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 500 ml
Cena vrátane DPH: 40 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 90 pure bodov
Cena za Pure Body: 580 bodov doplatok 32 EUR
  • Hlavnými zložkami sprchového gélu sú výťažky zo semien mrkvy, tekvice a kokosového oleja.
  • Naviac, väčšina ingrediencií je fermentovaná s laktobacilom, ktorý prispieva k zachovaniu vyváženého pH pokožky a prirodzenej ochrane kože.
  • Je vhodný pre novorodencov, deti i dospelých. Dobre ho znášajú i ľudia s atopickým ekzémom. 
  • Detský sprchový gél WHAMISA je vhodný pre vegánov.

 

*Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract , *Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, *Cocos Nucifera (Coconut) Oil, *Coix Lacryma-Jobi Mayuen Seed Extract, *Lactobacillus/Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Maculata Aloe Leaf/Molasses Ferment Filtrate , *Lactobacillus/Avena Sativa (Oat) Kernel Ferment Filtrate , *Lactobacillus/Rice Ferment Filtrate , *Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, *Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ipomoea Batatas Root Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Beetroot Red, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

  • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
  • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
  • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest