WHAMISA BIO Opaľovací krém SPF50+ rozjasňujúci

Krém na opaľovanie WHAMISA v bio kvalite nezaťažuje organizmus a funguje na báze zrkadlového efektu odrážania a rozptýlenia UVA i UVB žiarenia. Neobsahuje žiadne syntetické UV filtre. Toto unikátne zloženie chráni kožu pred škodlivými dopadmi životného prostredia a pokožku navyše zjemňuje, hydratuje a vyživuje.
Tento krém rozjasňuje pleť, tzn. že je vhodnejší pre suchú a normálnu pleť.

Naša skúsenosť: Krém používame pri intenzívnom pobyte na slnku. Tento krém je najbezpečnejším opaľovacím krémom na trhu. Dĺžka pobytu na slnku je 500 minút. Len pozor, keď ste často vo vode, je nutné aplikovať krém častejšie.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 16 g
Cena vrátane DPH: 38 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 90 pure bodov
Cena za Pure Body: 90 bodov doplatok 30 EUR
 • Výťažky z ryže, oleja zo semien vínnej révy, olív a avokáda plnia regeneračnú a výživnú funkciu. Lotos bieli a má anti-aging účinky.
 • Je vyrobený z prirodzene sa vyskytujúceho oxidu zinočnatého, pretože ten je najbezpečnejšou a najúčinnejšou UV ochranou vôbec.
 • SPF je označenie pre ochranu pred UVB žiarením. SPF 15 blokuje 98,3 % UVB lúčov.
 • PA znamená ochranu pred UVA žiarením. PA++++ je najvyššia možná ochrana pred UVA lúčmi.
 • Dobre ho znášajú i osoby s atopickým ekzémom. Navyše nezaťažuje prírodu. 

*Aloe Maculata Leaf Extract, Zinc Oxide, *Oryza Sativa (Rice) Extract, Coco-Caprylate/Caprate, *Vitis Vinifera (Grape) SeedOil, *Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sorbitan Olivate, *Persea Gratissima (Avocado) Oil, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, *BrassicaO leracea Acephala Leaf Extract, *Spinacia Oleracea (Spinach) Leaf Extract, *Persea Gratissima (Avocado) Butter, *Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower FermentFiltrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, Isostearic Acid, Beeswax, Polyhydroxystearic Acid,Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract,***Paeon ia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, **Fragrance

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

 • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
 • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
 • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

 • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
 • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
 • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest