WHAMISA BIO Umývacia pena na ruky

Vedeli ste, že len čo použijete akékoľvek mydlo na ruky, okamžite ich vysušíte? WHAMISA Umývacia pena na ruky je iná!  Hoci je veľmi jemná, perfektne čistí a zároveň pôsobí ako maska. Pri jej používaní významne znížite spotrebu krémov na ruky a ruky budú vyzerať o pár rokov mladšie. 

Naša skúsenosť: „Pri pravidelnom používaní sú ruky skutočne hebké a nevysušené. Balenie je natoľko veľké, že vám vydrží pre celú rodinu i na niekoľko mesiacov. Pena je veľmi nadýchaná, neobsahuje sulfáty a výrazne zvláčňuje." Líba

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 300 ml
Cena vrátane DPH: 22 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov
Cena za Pure Body: 320 bodov doplatok 19 EUR
  • Fermentované plody yuzu, jabĺk, kiwi, banánov a malín majú hydratačné a regeneračné účinky.
  • Extrakt z vŕby čistí póry do hĺbky a je zároveň protizápalový a upokojujúci.
  • Väčšina ingrediencií je fermentovaná s laktobacilom, ktorý okrem iného prispieva k zachovaniu vyváženého pH pokožky.
  • Je vhodná pre všetky typy pleti.

 

*Aloe Maculata Leaf Extract,**Lauryl Glucoside,**Decyl Glucoside,**Palm Kernel/Coco Glucoside,*Bacillus/Citrus Unshiu Peel Extract Ferment Filtrate,*Lactobacillus/Citrus Junos Fruit Ferment Filtrate,*Lactobacillus/Pyrus Malus (Apple) Fruit Ferment Filtrate,*Lactobacillus/Avena Sativa (Oat) Kernel Ferment Filtrate,*Lactobacillus/Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Ferment Filtrate,*Lactobacillus/Musa Sapientum (Banana) Fruit Ferment Filtrate,*Lactobacillus/Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Ferment Filtrate, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract,*Lactobacillus/Maculata Aloe Leaf/Molasses Ferment Filtrate,***Scutellaria Baicalensis Root Extract,***Paeonia Suffruticosa Root Extract,***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Xanthan Gum, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citric Acid,**Sodium Chloride, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil ,**Fragrance

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

  • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
  • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
  • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest