PF WHAMISA FRESH Exfoliačné tonikum 60 ml

WHAMISA FRESH Exfoliačné tonikum z opuncie je primárne určené na rozjasnenie vašej pleti. Tá sa rozjasní vďaka exfoliačným účinkom (aktívnemu odstráneniu odumretých buniek). Následkom použitia exfoliačného tonika bude vaša pleť vyhladená, žiarivá a dostane impulz k produkcii kolagénu. Vhodné na všetky typy pleti vrátane problematickej a aknóznej. Ideálne na rýchly refresh tváre. POZOR! Nepliesť s klasickým WHAMISA TONIKOM. To môžete aplikovať ako ďalší krok v starostlivosti po tomto toniku.

Naša skúsenosť: WHAMISA FRESH TONIKUM používame po dvojfázovom čistení v kombinácii s FRESH maskou. Absolútne MUST HAVE pre žiarivú pleť. „Po jeho aplikácii používam ako ďalší krok WHAMISA Tonikum DEEP RICH, ktoré dodá potrebnú dávku hydratácie a až potom WHAMISA Prírodné liftignové sérum z opuncie.“ Líba

Tovar expiruje: 22. 6. 2023
Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 60 ml
Cena vrátane DPH: 23 EUR 13 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 15 pure bodov
 • Hlavnou zložkou je opuncia, ktorá patrí medzi 5 najúčinnejších superpotravín na svete. Obsahuje 40 bioaktívnych účinných látok, 18 aminokyselín, 14 vitamínov a 12 rôznych minerálnych látok.
 • Obsahuje adenozín. Revolučnú molekulu, ktorá je jedným zo štyroch základných stavebných kameňov ľudskej DNA.  Zastavuje starnutie, produkuje kolagén a zmizíkuje vrásky.
 • Ďalej obsahuje vitamín E, vitamín C, K1, fytosteroly a aminokyseliny – prolín, taurín.
 • Aminokyseliny prolín a taurín stimulujú kolagén. Zlepšujú pružnosť pokožky a sú prevenciou proti vráskam. Pleť omladzujú a stimulujú produkciu kolagénu.
 • Fytosteroly hrajú kľúčovú rolu v produkcii kolagénu a v anti-agingu.
 • Bisabolol upokojuje a regeneruje citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku. Má silné protizápalové účinky.
 • Kyselina ferulová je silný antioxidant, ktorý má dezinfekčné, protizápalové a antibakteriálne účinky. Reguluje mastnotu pokožky, obmedzuje tvorbu čiernych bodiek. Spoločne s vitamínom C spomaľuje starnutie pleti.
 • Safflower Acid – kyselina získaná z kvetov svetlice farbiarskej dodáva pleti rozjasnenie.
 • Vitamín E je ďalší silný antioxidant zabraňujúci prejavom predčasného starnutia pokožky, ako sú pigmentové škvrny, vrásky, strata pevnosti a pružnosti.

 

Opuntia Ficus-Indica Fruit Extract, *Opuntia Ficus-Indica Stem Extract,☆(-)-aplha-bisabolol, Ferulic Acid, **Safflower Acid, Sorbitan Oleate, **Scutellaria Baicalensis Rott Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Tocopherol, ☆Adenosine, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Linalool, Limonene

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

 • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
 • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
 • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest