WHAMISA BIO Pleťové lotion pre mužov

WHAMISA BIO Pleťové lotion pre mužov je doslova multifunkčná anti aging starostlivosť. Fermentované výťažky z organických listov a koreňov mužskú pleť hydratujú, rozjasňujú a vypínajú. Lotion má jemnú ľahko citrusovú nevtieravú vôňu. Rýchlo sa vstrebe a nezanecháva mastný film. Obal je sklenený, jednoduchý a dizajnovo výnimočný.

Naša skúsenosť: „Pánské lotion je naozaj nádherné. Ľahučké ako pierko, a keď sa muž nepozerá, neodolám a musím ho tiež použiť. Strašne ma baví jeho vôňa a konzistencia.“  Líba

Kombinácia WHAMISA BIO Pleťového lotionu a tonika je skvelý darček pre každého muža, ktorý sa o seba rád stará. Trúfame si povedať, že nič podobné na našom trhu zatiaľ nekúpite.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 135 ml
Cena vrátane DPH: 50 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 120 pure bodov
Cena za Pure Body: 770 bodov doplatok 35 EUR

*Bambusa Vulgaris Leaf Extract, *Caprylic/Capric Triglyceride, *Oryza Sativa (Rice) Extract, *Morus Alba Bark Extract, **Sorbitan Oleate, *Houttuynia Cordata Extract, *Centella Asiatica Extract, Xylitol, Erythritol, *Lactobacillus/Saururus Chinensis Leaf/Root Fement Filtrate, *Lactobacillus/Camellia Sinensis Leaf Fement Filtrate, *Lactobacillus/Dioscorea Oppositifolia (Wild Yam) Root Fement Filtrate, *Lactobacillus/Angelica Keiskei Leaf/Stem Fement Filtrate, Lactobacillus/Turmeric Ferment Filtrate, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root xtract, Citric Acid, Water, **Carvacrol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Xanthan Gum, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Linalool, Limonene

* pochádza z ekologického pestovateľstva a je v bio kvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

  • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
  • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
  • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest