WHAMISA FRESH liftingové sérum z opuncie 100 ml

Limitovaná edícia liftingového séra v maxi balení. Pozor, obmedzený počet kusov.

WHAMISA liftingové sérum je TOP produkt v boji proti vráskam. Absolútne prírodné sérum je výnimočné trojitým hydratačným účinkom, ktorý vydrží až 72 hodín po aplikácii. Tzn., že hydratuje nielen na povrchu pleti, ale „prelezie“ až do dermis, kam sa žiadny krém nedostane. Rovnakú geniálnu trojkombináciu zatiaľ žiadny iný produkt na svete nemá. Klinicky testované.

Okrem SUPER hydratácie sérum pleť vypína. Redukuje čierne kruhy pod očami. Núti pleť produkovať nové bunky, a tým ju aktívne omladzuje. Okamžitý účinok, podobný botoxu. Sérum je vhodné na všetky typy pleti. Liftingové sérum obsahuje 99,47 % opuncie!

Náš tip: Ak naozaj niečo funguje na vrásky a starnutie pleti, tak je to kombinácia WHAMISA FRESH prírodného botox séra z opuncie a WHAMISA BIO Anti aging séra na vrásky a očné okolie. My sme si vytvorili závislosť. Sérum aplikujte kedykoľvek v priebehu dňa, keď cítite, že vaša pleť potrebuje „napiť“! Sérum má príjemnú nevtieravú vôňu. Konzistencia je väzká, nelepivá. Okamžite sa vstrebe.

Pretože liftingové sérum naozaj vypína. Môžete mať pocit ľahkého pnutia tváre. Pokiaľ však pod WHAMISA Liftingové sérum použijete tonikum podľa svojho typu pleti, pnutie 100% ustúpi!

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 100 ml
Cena vrátane DPH: 205 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 500 pure bodov

Hlavnou zložkou WHAMISA séra je opuncia (99,47 %), patrí medzi 5 najúčinnejších superpotravín na svete. Obsahuje 40 bioaktívnych účinných látok, 18 aminokyselín, 14 vitamínov a 12 rôznych minerálnych látok. Obsahuje mucín, glykoproteín, ktorý je svojimi účinkami podobný mucínu produkovanému slimákmi. Jeho hydratačné vlastnosti sú neuveriteľné.  

Vďaka liftingovým a anti-aging vlastnostiam je označovaná ako prírodný botox. 

 • Vypína a spevňuje pleť, eliminuje vrásky
 • Vysoko hydratuje a zároveň uzamyká hydratáciu vnútri pokožky
 • Zjednocuje štruktúru pleti, eliminuje nedokonalosti
 • Pleť rozžiari a rozjasní
 • Zosvetľuje tmavé kruhy pod očami
 • Ľahko zaťahuje rozšírené póry, vhodná aj na mastnú pleť

Spirulina je ďalšou unikátnou ingredienciou zaradenou do sekcie kozmeceutík. Spirulina je jednobunková sinica, plná proteínov, polynenasýtených mastných kyselín, vitamínov, minerálov a antioxidantov.

 • Pleť rozžiari a účinne odstraňuje čierne kruhy pod očami
 • Urýchľuje hojenie a zvyšuje obmenu starých kožných buniek za nové. Tým významne spomaľuje starnutie
 • Zároveň je vhodná na problémy s akné či inými nedokonalosťami

Opuntia Ficus-Indica Extract, Spirulina Platensis Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus Oficinalis (Rosemary) Leaf Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!

Vďaka patentovanej fermentácii je:

 • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
 • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
 • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

 • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
 • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
 • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest