PURE DISTRICT Darčeková súprava Hebké telo

Darčeková súprava HEBKÉ TELO obsahuje produkty WHAMISA a je vhodná pre ženy aj mužov, ktorí sa o seba radi starajú. Krásnu a pevnú pokožku chceme mať všetci bez ohľadu na to, koľko máme rokov. Je zabalená do štýlovej dózy so striebornými detailmi.
Nájdete v nej tieto tri produkty:
WHAMISA MINI – BIO Telový sprchový gél (20 ml)
WHAMISA MINI – BIO Telové lotion (20 ml)
WHAMISA BIO Balzam na pery pre hebký pocit (4 g)

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia:
Cena vrátane DPH: 37 EUR 25 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 30 pure bodov

WHAMISA MINI - BIO Tělový spchový gel (20 ml)  je univerzálním mycím gelem pro celou rodinu. Svým složením bude vyhovovat i Vašim nejmenším. Je plný hydratačních látek a esenciálních olejů, které pleť dokonale rozmazlí. Vhodný i pro přecitlivělou pokožku.
WHAMISA MINI - BIO Tělové lotion (20 ml) účinně bojuje proti stárnutí pokožky, dokonale hydratuje a obnovuje její elasticitu. Snadno se vstřebává, zanechává příjemný, nelepivý a hedvábný pocit. Má příjemnou, lehce citrusovou vůni. BIO Tělové lotion je emulzí oleje ve vodě a přesto žádnou vodu neobsahuje. Ta je nahrazena infuzí aktivních látek získaných lisováním rostlin.
WHAMISA BIO Bálzám na rty pro hebký pocit (4g) Chcete mít stále hebké rty? Trpíte pocitem suchých rtů? Ničí se Vaše rty pod rouškou? Pak právě pro Vás je jasnou volbou WHAMISA BIO balzám pro hebké rty. Vytvoří Vám totiž ochrannou bariéru a okamžitý pocit hebkých rtů. WHAMISA Balzám na rty navíc významně hydratuje. Díky svému složení ochrání rty i před nejhoršími povětrnostními vlivy během celého roku.

Složení najdete vždy u konkrétního produktu.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

  • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
  • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
  • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest