Tuhý ochranný vlasový styling

Tuhý ochranný stylingový prípravok SENSO NATURALE je vhodný pre všetky typy vlasov. Hydratuje a chráni vlasy pred poškodením teplom alebo slnečným žiarením. Obsahuje špeciálne rastlinné výťažky a deriváty proti starnutiu, ktoré zlepšujú pevnosť vlasového vlákna aj v prípade tepelnej a chemickej úpravy. Astaxantín chráni pokožku a vlasy pred vonkajšími vplyvmi, ako sú slnečné žiarenie, vietor alebo smog.

Naše skúsenosti. 45 g tuhej látky = 450 ml stylingového prípravku.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 45 g
Cena vrátane DPH: 22 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 40 pure bodov

Cetyl Alcohol, Myristyl Myristate, Hydrogenated Farnesene, Sodium Stearoyl Lactylate, Isoamyl Laurate, Argania Spinosa Kernel Oil, Oryza Sativa Starch*, Cetearyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Arachidyl/Behenyl Alcohol, Acacia Senegal Gum, Sodium Polyitaconate, Arachidyl/Behenyl Betainate Esylate, Parfum**, Cetearyl Glucoside, Butyrospermum Parkii Butter*, Olea Europaea Fruit Oil, Tocopherol, Haematococcus Pluvialis Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycine Max Oil, Sodium Chloride, Maltodextrin, Biosaccharide Gum-1

 

Zdroje:

  • Astaxanthin: Cosmetic benefits of astaxanthin on humans subjects* Kumi Tominaga, Nobuko Hongo, Mariko Karato and Eiji Yamashita* Fuji Chemical Industry Co. Ltd., Kamiichi, Toyama, Japan, (2012); dostupné z: http://www.actabp.pl/pdf/1_2012/43.pdf
  • Olive oil: DAUBER, Cecilia, et al. Olea europea and By-Products: Extraction Methods and Cosmetic Applications. Cosmetics, 2023, 10.4: 112.
  • Olive oil: SUMIT, Kumar, et al. Herbal cosmetics: used for skin and hair. Inven. J, 2012, 2012: 1-7.

SENSO NATURALE je kozmetická rodinná firma, ktorá má sídlo neďaleko talianskeho mesta RIMINI. Hlavným mottom tejto čisto prírodnej značky je ekológia a ochrana planéty pred plastmi. Preto sú všetky produkty vyvinuté tak, aby sa absolútne eliminovala potreba akýchkoľvek plastov. 
Žiadne prípravky neobsahujú pridanú vodu, pretože majú pevnú konzistenciu. Sú bez parabénov, silikónov, konzervantov a ďalších pomocných chemických látok. Nie sú testované na zvieratách. Vhodné aj pre vegánov. 
100% prírodná kozmetika je zabalená v ekologicky udržateľných materiáloch a potlačená potravinárskymi farbami. Zakúpením kozmetiky SENSO NATURALE pomôžete ušetriť plast na celom svete.
Všetky produkty sú vyrábané a rezané ručne bez použitia automatov. Nedokonalosti a tvarové rozdiely treba považovať za hodnotu a vlastnosti výrobku, ktoré zaručujú jeho remeselné spracovanie a kvalitu.