PD PERPETUUM Samoomladzujúce sérum

PURE DISTRICT PERPETUUM Sérum je prvé sérum so samoomladzujúcim účinkom. Vyvinuli sme ho špeciálne pre nás a dúfame, že si ho zamilujete aj VY. Vytvorili sme totiž produkt, ktorý naozaj funguje na vrásky, obsahuje látky, ktoré zastavujú starnutie, a nielen to, navyše tieto účinné látky nútia pleť mladnúť. Je doslova komplexný a trúfame si tvrdiť, že podobné zloženie na trhu nenájdete. Preto sme ho nazvali PERPETUUM - nikdy nekončiaci proces. Obsahuje 7 overených účinných látok. Po aplikácii je pleť absolutútne vyhladená, hydratovaná, elastická a pevná so zamatovým finišom. Bonusom je ochrana pred žiarením modrého spektra z monitorov. Inšpirované tajomstvom japonských gejší.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 15 ml
Cena vrátane DPH: 60 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 140 pure bodov
Cena za Pure Body: 900 bodov doplatok 42 EUR

Klinicky overené dáta 7 patentovaných účinných látok:

  • BIO trojkombinácia extraktu z listov čajovníka čínskeho & zázvoru & fermentovaných laktobacilov má samoomladzujúci účinok a cytoprotektívne vlastnosti.
  • Kyselina polyglutamová, nová molekula v hydratácii. Zaisťuje duálny účinok, pretože nielen hydratuje, ale navyše uzamyká hydratáciu v pleti. Zároveň aktivuje samozavlažovanie.
  • Špeciálne zmenšená molekula kyseliny hyalurónovej má 18x vyššiu vstrebateľnosť, napína vrásky a aktivuje produkciu kolagénu. Táto molekula je pre našu pleť nenahraditeľná z hľadiska hydratácie a syntézy kolagénu. Už od 18 rokov sa začína rapídne znižovať množstvo kyseliny hyalurónovej v pleti a v 47 rokoch máme dokonca len 50 % tejto kyseliny v pleti celkovo.
  • Hexapeptid 7 chráni pred UV žiarením vrátane modrého svetelného spektra z monitorov. Vďaka tomu zastavuje starnutie a vznik vrások spôsobených UV žiarením. Taktiež potláča produkciu interleukínu, ktorý spôsobuje starnutie. Klinická štúdia, ktorá trvala 28 dní, počas ktorej došlo k výraznému zníženiu vrások okolo očí.
  • Hexapeptid 12 stimuluje produkciu elastínu, tým bojuje proti gravitácii a kontúry tváre tak neklesajú. Taktiež stimuluje produkciu fibroblastu. V praxi znamená, že zmizíkuje jazvičky po akné. Klinická štúdia, ktorá trvala 28 dní. Na jej konci bola pleť o 57 % pružnejšia a o 51 % pevnejšia.
  • Skvalan je nekomedogénna zložka neupchávajúca póry a zaisťujúca hebkosť a zamatovosť.
  • SILK POWDER je hodvábny prášok vyvinutý z aminokyselín a je úplne kľúčovou zložkou celého séra, pretože znásobuje účinok všetkých patentovaných vyššie spomenutých zložiek.
  • Kamélia japonská je jedna z prírodných zložiek a neodmysliteľná ingrediencia japonského rituálu krásy. Je znakom dlhovekosti a elixírom mladosti.

 

Aqua, Glycerin, Palmitoyl Hexapeptide-12, Camellia Japonica Seed Oil, Squalane, Theobroma Cacao Seed Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Polyglyceryl-3 Stearate, Hydrogenated Lecithin, Sodium Levulinate, Sodium Salicylate, Ddium Anisate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Zingiber Officinale Water, Lactobacillus Ferment, C|etearyl Allcohol, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Aracia Senegal Gum, Xanthan Gum, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Polyglutamic Acid, Sil Powder, Hyalluronic Acid, Lactic Acid

Keď sme mali dvadsať, chceli sme byť iba pekné, v tridsiatke stále pekné a s hroziacou päťkou chceme byť nielen pekné, ale aj zdravé. Preto sme si vymysleli koncept PURE.

Našou veľkou výhodou je, že jedna z nás je PharmDr. Lucia Havlíková. Ako doktorka farmácie presne rozumie zloženiu všetkých produktov. Nejde iba o lieky, doplnky stravy, ale aj kozmetické produkty. Preto sme sa rozhodli ísť cestou vlastného radu produktov, ktoré dávajú zmysel a naozaj fungujú. Nikdy na nich nebudeme šetriť a nikdy nebudeme vytvárať klamlivú reklamu pre našich zákazníkov. Za život krajší, Líba a Lucka.