THIS WAY Vykurovadlo Palo Santo

Potrebujete vypnúť, vyčistiť energiu od negatívnych myšlienok alebo osôb? Zapáľte si THIS WAY vykurovadlo PALO SANTO. Drevo zo stromu Palo Santo sa od pradávna používa pri aromaterapii, meditácii, energickom čistení priestoru a ako účinný repelent. Podporuje kreativitu a priťahuje pozitívnu energiu k tým, ktorí sú tomu otvorení. Metóda zberu rešpektuje posvätnosť tejto peruánskej dreviny a umožňuje stromom naďalej rásť. V bavlnenom vrecku nájdete tri vykurovadlá.

Naša skúsenosť: „Úprimne, keď som prvýkrát otvorila vrecko s drievkami, pretočili sa mi panenky. Ale po prvom privoňaní som sa stala závislou. Tak nádherná a upokojujúca vôňa! Jedno drievko mám stále na pracovnom stole... A keď mám chuť, tak ho doma na chvíľku zapálim. Je to iný pocit. Je to príjemné a je to aj očistné. Odporúčam vyskúšať.“ Líba

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 3 ks
Cena vrátane DPH: 21 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov

PURE DISTRICT do Čiech exkluzívne priviezol kozmopolitnú značku THIS WAY, ktorej majiteľkou je dánska topmodelka Julie Pallesen.
THIS WAY je koncept produktov určených nielen na cesty. Primárne ho budú milovať všetci, čo majú radi pohodlie, kvalitu, nadčasovosť a súcitia s prírodou.