Silikónové banky BODY CUPS

BELLABÁCIU Silikónové banky BODY CUPS sú nevyhnutným pomocníkom pri detoxikácii, regenerácii a omladení tela. Používajú sa v kombinácii s telovými olejmi BELLABACI. Veľkosť BODY CUPS je vhodná na menšie plochy tela, ako sú paže, krk, tyl, lýtka atď.

Set BODY CUPS obsahuje dve rôzne „mäkké“ banky. Pokiaľ začínate, ako prvú zvoľte mäkšiu banku tzv. SOFT silu a to po dobu 1 mesiaca. Až potom prejdite na MEDIUM silu. Rozdiel v tvrdosti baniek poznáte podľa pohmatu.

Predstavujeme Vám juhoafrickú značku BELLABACI, ktorá vyvinula moderné silikónové banky, vyrobené zo špeciálne odolného silikónu. Aj pri pravidelnom používaní vydrží niekoľko rokov. Tieto špeciálne banky sú patentované. Navyše je materiál veľmi hygienický a ľahký na údržbu. Vyberať môžete z troch veľkostí

Bankovanie je starodávna wellness terapia, používaná na regeneráciu, rejuvenáciu aj detoxikáciu tela. Už nemusíte chodiť do žiadneho salónu. Profesionálne výsledky dosiahnete sami v pohodlí domova. Princíp bankovania je postavený na podtlaku, ktorý nahrádza ruky maséra. Efekt je viditeľný aj citeľný ešte 5 hodín po masáži. Vďaka použitiu baniek v kombinácii s telovým olejom BELLABACI sa navyše účinok znásobí. Pri pravidelnom bankovaní je efekt dlhotrvajúci.

Prečo používať banky?

  • zlepšujú vzhľad celulitídy, jaziev a strií
  • zlepšujú krvný a lymfatický obeh
  • upokojujú boľavé svaly
  • znižujú zápaly tkanív a kĺbov
  • odstraňujú tráviaci a menštruačný diskomfort
  • pomáhajú zmierňovať bolesť pri ischias, artritíde, reumatizme a fibromyalgii

Naše odporúčanie: Používajte denne, po dobu 2- 5 minút. Pravidelnosť je kľúčom k úspechu. Môžete ich použiť v sprche so svojim obľúbeným sprchovacím gélom. My ale odporúčame v kombinácii s telovými olejmi BELLABAC. Pokojne aj pri televízii, keď sledujete Vás obľúbený seriál.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia:
Cena vrátane DPH: 46 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 100 pure bodov

Juhoafrická kozmetická značka BELLABACI je lídrom v oblasti bankovej terapie a prírodných produktov pre zdravie a wellness. BELLABACI využíva najnovšie technológie, vedu a východnú medicínu na vytváranie vysoko kvalitných produktov nielen pre luxusné kúpele, hotely, ale aj koncových zákazníkov po celom svete. Česká republika sa stala už 23 krajinou, kde domácu terapiu zakúpite. Pretože sa jedná o prepojenie fytoterapie, homeopatie a aromaterapiu, vyberáte si produkty nielen podľa farby obalu, ale hlavne podľa vône. Pretože tá vám napovie, čo najviac trápi vaše telo. Produkty používajte v kombinácii so špeciálnymi silikónovými bankami.