Maska ALOE VERA regeneračná

Táto CHOBS plátenná maska s aloe vera je absolútne prvou voľnou  pre unavenú pleť. Obsahuje množstvo antioxidantov, preto pleť rýchlo reparuje. Vhodné na všetky typy pleti.

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 25 ml
Cena vrátane DPH: 6 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov
  • Aloe je známa svojimi antioxidačnými a hydratačnými účinkami.
  • Bergamot vie pracovať i s problematickým typom pleti. 
  • Pelargónia hydratuje.
  • Angelika obrovská pleť zosvetľuje a zjednocuje. 
  • Extrakt z ruže a harmančeka pleť reeparuje a regeneruje.
  • Vhodné pre všetky typy pleti. Vhodné pre vegánov.
  • Maska má certifikát COSMOC NATURAL a HALAL.

 

Aqua, *Aloe Barbadensis Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, **Glycerin, Xanthan Gum, Propanediol, Limonene, *Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, *Citrus Limon Peel Oil, *Rosmarinus Officinalis Extract, *Pelargonium Graveolens Oil, Angelica Gigas Extract, Hordeum Vulgare Seed Extract, Linalool, Lycium Chinense Fruit Extract, *Chamomilla Recutita Flower Water, *Rose Extract, Citronellol, *Lavandula Angustifolia Oil, Geraniol, Lilium Tigrinum Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Citral

* Organické zložky
** Vyrobené z ekologických surovín, celkom 100% prírodného pôvodu (podľa noriem COSMOS)

Zdroje:

  • Aloe vera: CHERNEY, Kristeen. Aloe vera for face: 10 benefits, side effects, and more [online]. 2019 [cit. 2023-10-06]. Dostupné z: https://www.healthline.com/health/beauty-skin-care/aloe-vera-for-face
  • Angelica archangelica: BEDOUX, Gilles, et al. Essential oils of Zingiber officinale and Angelica archangelica plants. Journal of EcoAgriTourism Vol 7, no. 2, 2011, 2011, 7.2: 23.
  • Herbal oils: SUMIT, Kumar, et al. Herbal cosmetics: used for skin and hair. Inventi Rapid Cosmeceuticals. 2012. 1-7.

Už v roku 1999 začala spoločnosť CH Harmony študovať ekologické postupy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Bio je spôsob života. Ekologické poľnohospodárstvo je spôsob, akým naše babičky a ich babičky pestovali vlastné čerstvé suroviny a vyrábali prírodné lieky, V roku 2006 tak vznikla značka CHOBS, ktorej produkty sú vyrobené tak, aby prispeli k zelenému rastu zeme. Tzn., že ingrediencie sú pestované s apelom na ochranu životného prostredia.

CH Harmony je firma, ktorá robí zamestnancov šťastnými. Pomáha spoločnosti prostredníctvom výskumu a vývoja takých produktov, ktoré môžu prispieť k zelenému rastu tým, že reagujú na zmeny klímy. A čo je najdôležitejšie, CHOBS myslí na budúcnosť zeme, ktorú chce zachovať čistú pre ďalšie generácie.