Prírodný parfum FLORIST

Vôňa, ktorá Vás objíme kvetinovou náručou! Taký je prírodný parfém FLORIST. Zamilujte sa do tajomnej tuberózy, v spojení s bergamotom, zlatou gardéniou a jazmínom. Je bez parabénov a ftalátov.
Flakón je vyrobený zo skla a je možné ho znovu použiť alebo recyklovať. Obsahuje bakelitový kompresný uzáver, ktorý je biologicky odbúrateľný a neobsahuje žiadne petrochemické látky. Vhodný pre vegánov.

Naša skúsenosť: Parfém má praktickú veľkosť, akurát do kabelky.

Na sklade: Nie
Veľkosť balenia: 10 ml
Cena vrátane DPH: 38 EUR
Za nákup získate: 80 pure bodov

Hlava: taliansky bergamot, citrónová sfuma, konvalinka, hruška
Stred: okvetné lístky tuberózy, zlatá gardénia, jazmín sambac, zimolez
Základ: cédrové drevo Virginia, santalové drevo Spicatum, Ambrox

Alcohol Denat., Fragrance, Water, Citric Acid, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Alpha-Isomethyl-ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl, Salicylate, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Americkú značku ELLIS BROOKLYN založila Bee Shapiro, publicistka pre New York Times. Hneď od začiatku sa Bee rozhodla, že každá použitá zložka bude posúdená z hľadiska bezpečnosti a jej dopadu na životné prostredie. Zásadným krokom bolo vylúčiť toxíny. Značka Ellis Brooklyn sa zaviazala k udržateľnosti, čistým formuláciám a neustálym inováciám v oblasti zodpovedného získavania ingrediencií. Svoju uhlíkovú stopu kompenzuje každoročným príspevkom do Carbon Fund. Spolupracujú so skladovými dodávateľmi s certifikáciou Ecocert a FSC. Produkty Ellis Brooklyn sú vegánske, netestované na zvieratách, bez parabénov a ftalátov.