Prírodný tuhý deodorant FRESH

Tuhý prírodný deodorant má krásnu sviežu vôňu (tea tree, eukalyptus a morská voda). Neutralizuje pachy tým, že podporuje prirodzenú rovnováhu tela. Je bez hliníka, parabénov, silikónov a bikarbonátu. O hydratáciu a ochranu jemnej pokožky v podpazuší sa postarajú bylinné, rastlinné výťažky a esenciálne oleje.
25 g tuhého deodorantu SENSO NATURALE = 150 ml klasického (tekutého) deodorantu

Naša skúsenosť: Milujeme jeho sviežu vôňu. Je jemná, takže sa nebije s parfumom, ktorý používame.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 24 g
Cena vrátane DPH: 18 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 30 pure bodov

Tapioca Starch*, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Farnesene, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Trihydroxystearin, Euphorbia Cerifera Cera, Stearic Acid, Diatomaceous Earth, Helianthus Annuus Seed Oil, Zinc Ricinoleate, Parfum, Butyrospermum Parkii Butter, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Zinc Oxide, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cetearyl Alcohol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Tocopherol, Curcubiturils, Maltodextrin, Kaolin, Biosaccharide Gum-1, Limonene**

Zdroje:

  • Tea tree oil: YADAV, Erosh, et al. Tea tree oil: a promising essential oil. Journal of Essential Oil Research, 2017, 29.3: 201-213.
  • Tea tree oil: KUNICKA‐STYCZYŃSKA, A.; SIKORA, M.; KALEMBA, D. Lavender, tea tree and lemon oils as antimicrobials in washing liquids and soft body balms. International journal of cosmetic science, 2011, 33.1: 53-61.

SENSO NATURALE je kozmetická rodinná firma, ktorá má sídlo neďaleko talianskeho mesta RIMINI. Hlavným mottom tejto čisto prírodnej značky je ekológia a ochrana planéty pred plastmi. Preto sú všetky produkty vyvinuté tak, aby sa absolútne eliminovala potreba akýchkoľvek plastov. 
Žiadne prípravky neobsahujú pridanú vodu, pretože majú pevnú konzistenciu. Sú bez parabénov, silikónov, konzervantov a ďalších pomocných chemických látok. Nie sú testované na zvieratách. Vhodné aj pre vegánov. 
100% prírodná kozmetika je zabalená v ekologicky udržateľných materiáloch a potlačená potravinárskymi farbami. Zakúpením kozmetiky SENSO NATURALE pomôžete ušetriť plast na celom svete.
Všetky produkty sú vyrábané a rezané ručne bez použitia automatov. Nedokonalosti a tvarové rozdiely treba považovať za hodnotu a vlastnosti výrobku, ktoré zaručujú jeho remeselné spracovanie a kvalitu.