Šampón z opuncie 2 x 250 ml

WHAMISA FRESH Šampón z opuncie s vlastnosťami kondicionéra je výnimočný tým, že naozaj funguje. Vďaka obsahu dôležitých minerálov ako je vápnik, železo, mangán, horčík, draslík, zinok, fosfor a omega-6 kyselín je fantastický pomocník na lámavé, suché, dehydratované, rozštiepené vlasy. Zároveň aktívne hydratuje pokožku hlavy. Výsledkom sú žiarivé a zdravé vlasy. Na dotyk hodvábne jemné.

Naša skúsenosť: Šampón z opuncie je vhodný pre všetky typy vlasov. Jemné vlasy dokonca už nepotrebujú kondicionér. Je doslova multifunkčný.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 2 x 250 ml
Cena vrátane DPH: 67 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 150 pure bodov
  • Vďaka obsahu opuncie dochádza k absolútnej hydratácii pokožky hlavy aj vlasov.
  • Šampón je vhodný pre všetky typy vlasov, vrátane tých mastných, pretože obsahuje antioxidanty stimulujúce tvorbu kolagénu. Vďaka tomu zostáva pokožka hlavy v dobrej kondícii, póry sa zaťahujú a redukuje sa produkcia kožného mazu.
  • Pre jeho protizápalové účinky bude pokožka hlavy upokojená, a tým môže dochádzať aj k zastaveniu padania vlasov.
  • Vďaka prirodzene sa vyskytujúcemu vitamínu E má opunciový šampón vlastnosti kondicionéru.  Vlasy sú po aplikácii prirodzene lesklé, hebké a zdravo vyzerajúce. Aplikujte na vlhké vlasy a pokožku hlavy, potom opláchnite. Nie je potrebná následná starostlivosť kondicionérom, vďaka tomuto šampónu sú vlasy hebké a žiarivé.

 

**Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, **Palm Kernel/Coco Glucoside, **Opuntia Ficus-Indica Fruit Extract, **Brassicamidopropyl Dimethylamine, Methylpropanediol, **Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, **Spirulina Platensis Extract, **Cetearyl Olivate, **Sorbitan Olivate, **Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Phenylpropanol, **Glyceryl Caprylate, **Citric Acid, Fragrance

** prírodného pôvodu

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest