MINI Šampón z opuncie

WHAMISA FRESH Šampón z opuncie s vlastnosťami kondicionéra je fantastický pomocník - najviac ho ocenia lámavé, suché a dehydratované vlasy , ktoré potrebujú hydratáciu. Výsledkom sú žiarivé a zdravo vyzerajúce vlasy. Na dotyk hodvábne jemné.

Naša skúsenosť: Šampón z opuncie je vhodný pre všetky typy vlasov. Jemné vlasy dokonca už nepotrebujú kondicionér. Je doslova multifunkčný.

Chcete sa dozvedieť viac o rade WHAMISA FRESH? Vypočujte si náš podcast.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 20 ml
Cena vrátane DPH: 10 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 20 pure bodov
  • Vďaka obsahu opuncie dochádza k absolútnej hydratácii pokožky hlavy aj vlasov.
  • Šampón je vhodný pre všetky typy vlasov, vrátane tých mastných, pretože obsahuje antioxidanty stimulujúce tvorbu kolagénu. Vďaka tomu zostáva pokožka hlavy v dobrej kondícii, póry sa zaťahujú a redukuje sa produkcia kožného mazu.
  • Pre jeho protizápalové účinky bude pokožka hlavy upokojená, a tým môže dochádzať aj k zastaveniu padania vlasov.
  • Vďaka prirodzene sa vyskytujúcemu vitamínu E má opunciový šampón vlastnosti kondicionéru.  Vlasy sú po aplikácii prirodzene lesklé, hebké a zdravo vyzerajúce. Aplikujte na vlhké vlasy a pokožku hlavy, potom opláchnite. Nie je potrebná následná starostlivosť kondicionérom, vďaka tomuto šampónu sú vlasy hebké a žiarivé.

 

 **Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, **Palm Kernel/Coco Glucoside, **Opuntia Ficus-Indica Fruit Extract, **Brassicamidopropyl Dimethylamine, Methylpropanediol, **Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, **Spirulina Platensis Extract, **Cetearyl Olivate, **Sorbitan Olivate, **Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Phenylpropanol, **Glyceryl Caprylate, **Citric Acid, Fragrance

** prírodného pôvodu

Zdroje:

  • Abella, M.L. (2006), Evaluation of anti-wrinkle efficacy of adenosine-containing products using the FOITS technique. International Journal of Cosmetic Science, 28: 447-451. https://doi.org/10.1111/j.1467-2494.2006.00349.x
  • HA Min-Jung, YOU Seon-Hee. Bioactive Characteristics of Extracts of Opuntia humifusa Fruit as Functional Cosmetic Ingredients. Asian J Beauty Cosmetol 2016; 14(4): 463-472. [26.10.2023]. DOI 10.20402/ajbc.2016.0080. 

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest

Exfoliačné tonikum z opuncie 120 ml Exfoliačné tonikum z opuncie 120 ml
WHAMISA FRESH
Exfoliačné tonikum z opuncie 120 ml
42 EUR 26 EUR
Momentálne nedostupné