Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 70 ks
Cena vrátane DPH: 55 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 120 pure bodov

Silk amino acids, butylene glycol, purified water, glycerin, dipropylene glycol, niacinamide, 1,2-hexanediol, hydroxyethyl urea, polyglyceryl-10 laurate, squalane, panthenol, sodium citrate, Glyceryl acrylate/acrylic acid copolymer, hydrogenated lecithin, polyquaternium-51, allantoin, citric acid, betaine, ethylhexyl glycerin, adenosine, PVM/MA copolymer, dipotassium glycyrrhizate. , Sodium phytate, gluconolactone, drumstick seed extract, glycolic acid, ectoin, caprylic/capric triglyceride, capryloyl salicylic acid, aloe vera leaf extract, ascorbic acid, soluble collagen. , Salicylic Acid, Ceramide NP, Tocopherol, Polyglyceryl-10 Oleate, Madecassic Acid, Asiatic Acid, Asiaticoside, Caffe Oil Hexapeptide-65, Histidine, Proline, Phenylalanine, Taurine, Ornithine, Arginine , alanine, isoleucine, aspartic acid, serine, centella asiatica extract, valine, methionine, leucine, glutathione, glutamic acid, glycine, copper tripeptide-1, madecassoside, palmitoyl pentapeptide-4, tripeptide- 1, Oligopeptide-1, Dipeptide-2

CLAIGIO je profesionálna juhokórejská spoločnosť, ktorá vyvíja komplexné riešenia pre krásu žien na celom svete. Jej filozofiou je podčiarknutie vnútornej krásy, ktorá je prepojená s krásou vonkajšou. CLAIGIO znamená Clair (žiarivý) + Giorno (denné svetlo)  – žiarivosť ako denné svetlo. Preto spoločnosť neustále báda a skúma, ako zachovať jasnú a žiarivú pleť, a prichádza s riešeniami, ako to docieliť. 

V spolupráci s estetickými dermatológmi v kombinácii medicíny a kozmetiky sa sústredí na príčiny, rieši problémy kauzálne, nie symptomaticky. Orientuje sa pritom na čisté prírodné zložky, pretože tak minimalizuje možné nežiaduce účinky. Prostredníctvom riešenia skutočných príčin, zaručuje spojenie vnútornej a vonkajšej krásy a výrazne tak dokáže zastaviť starnutie a problémy s pleťou.