Pleťová esencia z hruškových kvetov + perly 2x30ks

Máme pre Vás špeciálnu mesačnú kúru za zvýhodnenú cenu. Zaobstarajte si raňajky a večeru pre vašu pleť v podobe perál kyseliny hyalurónovej a kolagénu, ktoré pokvapkáte božskou pleťovou esenciou z hruškových kvetov. V sade nájdete hneď tri produkty: perly kyseliny hyalurónovej (30 ks), perly kolagénu so skvalanom (30 ks), WHAMISA FRESH Pleťovú esenciu z hruškových kvetov (100 ml).

Naše odporúčanie: Ráno používame perlu s kyselinou hyalurónovou, pretože významne hydratuje a to my po noci potrebujeme. Navyše rozjasňuje. Naopak na noc je vhodná perla s kolagénom, pretože počas noci pleť odpočíva a vďaka kolagénu regeneruje.

Vedeli ste, že už v štyridsiatke máte len 50% kyseliny hyalurónovej v koži oproti tomu, keď ste mali dvadsať? Kyselina hyalurónová je veľmi dôležitá molekula, ktorá pleť prirodzene hydratuje. Preto je veľmi dôležito ju dopĺňať!

Zastavte starnutie a doplňte Vašu miznúcu kyselinu hyalurónovú najúčinnejšou svetovou novinkou. Predstavujeme vám lyofilizované perly kyseliny hyalurónovej doplnenú o peptidy.

Vysoko koncentrovaná perla obsahuje 25 972 ppm kyseliny hyalurónovej, čo zodpovedá desaťnásobku bežnej dávky v kozmetických výrobkoch. Pre predstavu - množstvo kyseliny hyalurónovej v jednej perle je rovnaké ako množstvo kyseliny hyalurónovej v 30 ml koncentrovanom sére.

Perla obsahuje najkoncentrovanejšiu kyselinu hyalurónovú na svete, navyše v správnom pomere vysoko a nízkomolekulárnych zložiek. Lyofilizovaná kyselina hyalurónová je najkoncetrovanejšou a najúčinnejšou zbraňou v zastavení starnutia.

Perla významne hydratuje, zlepšuje kožnú bariéru a zároveň aktivuje proces samoomladzovania. Vďaka tomuto procesu je pleť žiarivá, vyplá a elastická.

Zastavte starnutie a uberte si pár rokov! Kolagénové perly so skvalanom sú v podstate mrazom usušený hydrolyzovaný kolagén, kyselina hyalurónová a skvalan. Hydrolyzovaný kolagén boostuje elasticitu a pevnosť pokožky, skvalan a kyselina hyalurónová pleť hydratujú, vyživujú a obnovujú kožnú bariéru. Kolagén tvorí 90% dermis (stredná vrstva kože). Pretože sa jedná o kľúčovú zložku pleti, jeho úbytok je okamžite vidieť, a preto pleť rýchlo starne. Pokiaľ chcete spomaliť starnutie a ubrať si pár rokov musíte kolagén stále dopĺňať! Po štyridsiatom roku veku máme dokonca len polovicu kolagénu. Preto sú perly vhodné na každodennú aplikáciu. Máte viac ako 25 rokov? Potom si ich rozhodne kúpte!

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 2x 30 ks, 100 ml
Cena vrátane DPH: 189 EUR 165 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 180 pure bodov

Lyofilizované perly kys. hyaluronovej VEGAN: Sodium Hyaluronate, Algin, Acetyl Tetrapeptid-2, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Rice Amino Acids, Hydrolyzed Adansonia Digitata Seed Extract, Proline

Perly kolagénu so skvalanom: Hydrolyzed Collagen, Squalane, Sodium hyaluronate, Ethylhexyl Olivate, Algin, Sodium Acrylates Copolymer, Polyglyceryl-4 Oleate, Gardenia Florida Fruit Extract, Dextrin

WHAMISA FRESH Pleťová esencia z hruškových kvetov: **Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, **Hericium Erinaceum (Mushroom) Extract, **Pyrus Communis (Pear) Flower Extract, ☆Ascorbyl Glucoside, **Glycerin, **Propanediol, Water, **Sodium Levulinate, **Sodium Anisate, **Xanthan Gum, **Pyrus Communis (Pear) Flower, **Sorbitan Oleate, **Sodium Hyaluronate, Linolenic Acid, Phenylpropanol, **Asiatic Acid, **Madecassic Acid, **Asiaticoside, **Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, **Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, **Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, **Pogostemon Cablin Oil, Citral, Linalool, Limonene

** prírodného pôvodu
☆ Ecocert
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergaptén